Noć kazališta 2011

Posted by () on 16-11-2011 at 3:12 PM

Ovogodišnja Noć kazališta održat će se u subotu, 19. studenog, u 7 zemalja: Austriji, Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj, Crnoj Gori, Slovačkoj, Sloveniji i Srbiji. U Hrvatskoj je svake godine program sve bogatiji, pa će se tako ove godine u 70 institucija odigrati 119 predstava i 40-ak popratnih programa.

Uključeno je 27 gradova: Beli Manastir, Bjelovar, Čakovec, Dubrovnik, Grubišno Polje, Jastrebarsko, Karlovac, Križevci, Kutina, Osijek, Poreč, Požega, Pula, Rijeka, Rovinj, Sinj, Sisak, Slavonski Brod, Split, Sveti Ivan Zelina, Šibenik, Varaždin, Velika Gorica, Vinkovci, Virovitica, Zadar i Zagreb.

U Noći kazališta posjetitelji će moći uživati u kazališnim programima od jutra do dugo u noć, moći će razgovarati s glumcima, zaviriti iza scene, poslušati koncert, pogledati izložbu, sudjelovati u radionicama, a nadamo se i dobro zabaviti.

Sve informacije vezane za manifestaciju možete pronaći na www.noc-kazalista.com ili www.europeantheatrenight.com.

Izvor: http://www.culturenet.hr/default.aspx?id=41205