NSK od danas 24 sata dnevno

Posted by () on 07-05-2007 at 11:19 AM

KNJIŽNICA OTVORENIH VRATA - 24 SATA

Najavljujemo projekt Knjižnica otvorenih vrata - 24 sata.
Knjižnica će probno, na ulaznoj razini, od ponedjeljka do petka, u trajanju od mjesec dana raditi 24 sata.

Čitaonice će se koristiti do 21 sat, a građa naručivati sa Zatvorenog spremišta kao i do sada od ponedjeljka do petka do 17.45, te subotom do 14 sati.

Od 21 sat korisnicima koji su se unaprijed prijavili za rad u Knjižnici od 21 do 8 sati, na raspolaganju će biti 102 mjesta, isključivo na ulaznoj razini, gdje će do 24 sata dežurati stručni djelatnik Knjižnice.

Video prijenos programa svečanosti početka Projekta bit će 11. travnja 2007. u 21 sat, a moći će se pratiti i putem mrežnih stranica na adresi www.nsk.hr/24/video

O projektu će govoriti: prof. dr. sc. Tihomil Maštrović, glavni ravnatelj Nacionalne i sveučilišne knjižnice u Zagrebu, prof. dr. sc. Aleksa Bjeliš, rektor Sveučilišta u Zagrebu i prof. dr. sc. Dragan Primorac, ministar znanosti, obrazovanja i športa Republike Hrvatske.